Διανομείς

Διανομείς

Independent Living Specialists (ILS)

Independent Living Specialists (ILS)

έδαφος

Αυστραλία, Νέα Ζηλανδία

Επικοινωνία

Ian Farquharson
Email: ian@ilsau.com.au
Τηλέφωνο: +61 2 9427 4995

Air Liquide Healthcare

Air Liquide Healthcare

έδαφος

Αυστραλία, Νέα Ζηλανδία

Επικοινωνία

Email: alhorders@airliquide.com
Τηλέφωνο: +61 300 36 02 02 (Αυστραλία)

Exclusif Medical

Exclusif Medical

έδαφος

Σιγκαπούρη

Επικοινωνία

Sharon Law
Email: exclusif@singnet.com.sg
Τηλέφωνο: +65-6738 3525 (Σιγκαπούρη)

Protecvision

Protecvision

έδαφος

Μεξικό

Επικοινωνία

Sara Sevilla
Email: protecvision@prodigy.net.mx
Σιγκαπούρη: +011 525555891053 ή +011 55 56026944 (Μεξικό)

Bayan Al Dheera

έδαφος

Κουβέιτ

Επικοινωνία

Ali Eid
Email: alieid@bayanaldeeraq8.com
Τηλέφωνο: +965 22662670 or +965 55485110 (Κουβέιτ)

Windblade

έδαφος

Παγκόσμια για κανάλια ιδιωτικής αεροπορίας

Επικοινωνία

Tom Laux
Email: tlaux@windblade.com
Τηλέφωνο: 805-448-5289 (Καλιφόρνια, ΗΠΑ)

HCM&C International

HCM&C International

έδαφος

Λατινική Αμερική (εκτός Μεξικού)

Επικοινωνία

Antonio Mortera
Email: amortera@hcmcinternational.com

Jose Luis Cervera
Email: jlcervera@hcmcinternational.com
Τηλέφωνο: +34 91 626 39 88 (Ισπανία)

Sanrai International

Sanrai International

έδαφος

Αφρική, Ινδία, Μέση Ανατολή και Λατινική Αμερική

Επικοινωνία

Amarpreet Rai
Email: info@sanrai.com
Τηλέφωνο: 607-429-8070 (U.S. Cell)

BOC Limited

BOC Limited

έδαφος

Αυστραλία, Νέα Ζηλανδία

Επικοινωνία

Αυστραλία:
Email: healthcare@boc.com
Τηλέφωνο: 1800 050 999

Νέα Ζηλανδία:
Email: healthcareNZ@boc.com
Τηλέφωνο: 0800 699 2273

Scaleo Medical

Scaleo Medical

έδαφος

Γαλλία

Επικοινωνία

Delphine Malgouyres
Email: delphine.malgouyres@scaleomedical.com
Τηλέφωνο: +33 467 72 94 86
Κινητό: +336 85 71 00 27

Christian Hauger
Email: christian.hauger@scaleomedical.com
Τηλέφωνο: +33 499 77 23 34 ή +33 784 320 321