Distributeurs

Distributeurs

Independent Living Specialists (ILS)

Independent Living Specialists (ILS)

Territory

Australië, Nieuw-Zeeland

Contact

Ian Farquharson
E-mail: ian@ilsau.com.au
Telefoon: +61 2 9427 4995

Air Liquide Healthcare

Air Liquide Healthcare

Territory

Australië, Nieuw-Zeeland

Contact

E-mail: alhorders@airliquide.com
Telefoon: +61 300 36 02 02 (Australië)

Exclusif Medical

Exclusif Medical

Territory

Singapore

Contact

Sharon Law
E-mail: exclusif@singnet.com.sg
Telefoon: +65-6738 3525 (Singapore)

Protecvision

Protecvision

Territory

Mexico

Contact

Sara Sevilla
E-mail: protecvision@prodigy.net.mx
Telefoon: +011 525555891053 of +011 55 56026944 (Mexico)

Bayan Al Dheera

Territory

Koeweit

Contact

Ali Eid
E-mail: alieid@bayanaldeeraq8.com
Telefoon: +965 22662670 of +965 55485110 (Koeweit)

Windblade

Territory

Worldwide for Private Aviation Channel

Contact

Tom Laux
E-mail: tlaux@windblade.com
Telefoon: 805-448-5289 (Californië, VS)

HCM&C International

HCM&C International

Territory

Latijns-Amerika (behalve Mexico)

Contact

Antonio Mortera
E-mail: amortera@hcmcinternational.com

Jose Luis Cervera
E-mail: jlcervera@hcmcinternational.com
Telefoon: +34 91 626 39 88 (Spanje)

Sanrai International

Sanrai International

Territory

Afrika, India, het Midden-Oosten en Latijns-Amerika

Contact

Amarpreet Rai
E-mail: info@sanrai.com
Telefoon: 607-429-8070 (VS mobiel)

BOC Limited

BOC Limited

Territory

Australië, Nieuw-Zeeland

Contact

Australië:
E-mail: healthcare@boc.com
Telefoon: 1800 050 999

Nieuw-Zeeland:
E-mail: healthcareNZ@boc.com
Telefoon: 0800 699 2273

Scaleo Medical

Scaleo Medical

Territory

Frankrijk

Contact

Delphine Malgouyres
Email: delphine.malgouyres@scaleomedical.com
Telefoon: +33 467 72 94 86
Mobiel: +336 85 71 00 27

Christian Hauger
E-mail: christian.hauger@scaleomedical.com
Telefoon: +33 499 77 23 34 of +33 784 320 321